Kątownik stolarski ciesielski - 300 mm MER-TU300
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-2 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
85.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: IGM
Kod produktu: MER-TU300
Opis
• Precyzyjny solidny kątownik.
• Obowiązkowe narzędzie każdego stolarza.
• Skale po obu stronach znakowane laserem.
• Szybkie i dokładne rysowanie wzdłużne linii równoległych.
• Służy jako prowadnica piły.
Precyzyjny duraluminiowy Kątownik stolarski to niezbędne narzędzie każdego stolarza. Solidny kątownik ma po obu stronach czytelne, laserowo oznakowane 1-milimetrowe skale. Strona pionowa posiada podziałkę do 175 / 300 mm z nacięciami 5 mm, co umożliwia szybkie wzdłużne rysowanie równoległych linii. Przeciwprostokątna posiada skalę od 0° do 90° oraz skalę do tworzenia wspólnych krokwi, narożników i belek rynnowych. Idealnie nadaje się do szybkiego rysowania linii lub jako prowadnica piły. Znacząco upraszcza budowę konstrukcji dachu.
• Materiał ze stopu aluminium jest odporny na zużycie i korozję.
• Rozmiary kątownika 300 x 300 x 430 mm.
• Grubość profilu 5 mm.
• Szerokość stopki 28 mm.